o Super-senior: start whit points- 875 (01.05.2015)

Current Year Singles 11 4
Career Singles 24 30
Current Year Doubles 2 1
Career Doubles 3 3

Miss Estonia peakorraldaja Valeri Kirss (70) võib tänavu lugeda ühe oma unistustest täidetuks! Tänavu on Kirss võitnud enamjaolt kõik oma vanusegrupi tennisemängud, kus ta on osalenud – sekka ka mõni tagasihoidlikum koht esikolmikus. Kirss oli veel mai alguses ITF World superseenioride tenniseedetabelis oma vanuseklassis 70+ 875. kohal, kuid novembris figureeris ta juba maailma parimate mängijate esisajas, 88. kohal!

Kirsile oli tänavune aasta üleminekuaasta seenioride 65+ klassist superseenioride 70+ klassi. Valeri tähistas oma 70. sünnipäeva 4. mail, kuid lõi hiljemgi kaasa vanusegrupi 65+ Eesti Seenioride karikasarja mängudes. Kuressaare etapis jagas ta esikohta, karikasarja Tartus ja Kärdlas mängitud etapid ta võitis.
Rahvusvahelise Tenniseföderatsiooni (ITF) seenioride sarjas toksis Kirss end kahel korral esikohale. Jurmalas mängitud ITF Wenden Cup'il jagas ta vanusegrupis 70+ individuaalmängus kolmandat kohta, aga nooremas, 65+ paarismänge mängides tuli hõbemedalile.
Kuna ITF-i arvestuses läheb aastas arvesse vaid neli parimat võistlust ja novembri alguseks oli Kirss 116. kohal, tuli ta mõttele osaleda ka Peterburis peetud ITF Icon Cup'il. Kuna ta saavutas seal teise koha, sai Kirss veel 28 lisapunkti ning sümboolne ITF-i koht seeniortennismängijate maailma esisajas oligi saavutatud!
„Kuna liikumine on tervisliku elu alustugi ja mu tagakäsi vajab harjutamist ning võrgumängus on veel tublisti õppida, ei anna ma veel alla," sõnab Valeri Kirss. Kiirust ja jõudu väljakutel!