1993.a.lugu

OTR 93 & ekskonkurendi lugu

*Sai korraldatud neljas ja viimane Old Tallinn Ring 1993
*Kommentaar:
Kuna Tallinnasse sõidu bensiinikulu oli Tartu, Pärnu ja Rakvere vanasõidukisõbrale sel ajal suur probleem, hakkas nappima osavõtjaid. Ka tekkis teine nähtus-kaua sa ikka oma mitmeid kordi nähtud ,kuid taastamata vanasõidukiga esined. Arvata võib, et majapidamiskulud olid siis paljudel probleem. Tuli eelistada eluks vajalikku ning pidada pidu polnud tavainimestel võimalik.
Isegi klubi nõukogu oli raske kokku saada.
Ilmselt tunnetasid klubikaaslased ka minu eemaldumist klubi asjade ajamisest.
Väliselt tundusid OTR stardiväravad puhta reklaamina (välismaal oleks sellega ilmselt suure raha kokku ajanud), kuid meil oli see uus ja enamus diile olid nö.barter (reklaam sulle-auhinnad meile). Vaid sakslased olid 1992.a.aidanud meid veidi ka rahaliselt.
*Kommentaar:
See oli mu elu raskemaid, kuid ka huvitavamaid aastaid .
Missivõistlustel tekkis konkurent-missis Madaam.
Kaotasin paar miljonit…närvirakku, kuid aeg näitas, et mul oli õigus,k ui otsustasin:
1-naisrahapesijatega mitte keksida ega poksida
2-ka mitte võidu joosta ,sest mul oli viie aastane edumaa
3-vastu tuult mitte……….,sest oleksin selle nii või naa ise pidanud alla neelama.
Minuvastaseks võitluseks võeti mad.E poolt 2-milline laen pangast ja maffialt 40000 USD, kuid ka see ei aidanud neil mu eneseusku murda. Sain kõva karastuse ja kogemused, mida ei saa mingi raha eest osta-tänan!.
Juba viis aastat oli mind jahitud, see jätkus kuni eelmise sajandi lõpuni ( mil madaami andetu käsilane-kõlvatu kisselli keetja oma viimase võistluse mingis baaris korraldas..
Kohus tegi eesti missile ametliku lõpu 2000 aastal katteta antud lubadustest tekkinud võlgade tõttu .
Ka 21 sajandil on mind mitu korda meedia poolt elavalt maha maetud-viimati Kroonika poolt 2004.a.kevadel …kuid see on teise so. missimeistri loo teema ja haakub siia vaid selgitusena,miks ma järgmisel aastal oma hobiklubi juhi ameti ise maha panin….